טיפול בטכנולוגיות מתקדמות

יותר ויותר נשים וגם גברים משפרים את המראה שלהם, ואיתו את הדימוי העצמי ואת הביטחון העצמי. עוד סיבה לביקוש ההולך וגובר לסוגים השונים של הטיפולים האסתטיים היא שהם הופכים יותר ויותר פשוטים וקלים, בזכות הטכנולוגיות המתקדמות – וכשיש מינימום תופעות לוואי, זמן החלמה קצר מאוד, שיעור אפסי של סיבוכים ותוצאות מרשימות ולא פחות חשוב, טבעיות, אין פלא שישנו רצון עז לנצל את אותן טכנולוגיות וליהנות ממראה שובה עין ולב.

פיגמנטציה בפנים

פיגמנטציה בפנים

איך מתבצעת העלמת פיגמנטציה בפנים? הכתמים שעל הפנים שלנו נוצרים בגלל הצטברות יתר באזור מסוים או בנקודה ספציפית של פיגמנט בשם מלנין (שתפקידו הוא להגן על עור הפנים) – ומכאן השם פיגמנטציה.

טיפול בצלקות אקנה

טיפול בצלקות אקנה

כיום קיימות אלטרנטיבות חדשות לטיפול בריקמה צלקתית שמאפשרות שיקום ושיפור של צלקות.

אפשר לטפל בצלקות אקנה, ובאפקטיביות גבוהה מאוד

חידוש והצערת העור

חידוש והצערת העור

מרפאה נעשה שימוש במספר טכנולוגיות מתקדמות ובהן לייזר מהדור החדש, גלי רדיו, דרמברציה (פילינג בשפשוף או שיוף עדין), IPL (ראשי תיבות של הביטוי Intense Pulsed Light, כלומר הבזקי אור אינטנסיביים) ועוד.

מכשיר Reaction למיצוק העור

מכשיר ריאקשן למיצוק העור

אופן הטיפול במכשיר: שיטה של הפעלת מחזורי לחצים עדינים על הגפיים במטרה לנקז הצטברות נוזלים בין רקמות ולסייע למערכות הלימפה והדם לפעול ביעילות מרבית, כל זה מבלי לפגוע בפיסיולוגיה של מחזור הדם ומערכות אנטומיות אחרות.

אפשר להתפשר על המראה החיצוני שלנו – אבל אפשר גם לשפר אותו, במידה משמעותית, ובמיוחד אפשר ליהנות מהצערת עור הפנים ועור הגוף.

מהם השיפורים האפשריים במראה החיצוני?

באמצעות המכשירים הטכנולוגיים במרפאתנו המשלבים בין מספר טכנולוגיות, תוצאות הטיפולים מרשימות במיוחד, זמן ההחלמה קצר מאוד ואי הנוחות מינימלית.

בין השינויים לטובה במראה החיצוני שניתן להשיג בעזרת הטיפולים:

  • טשטוש צלקות והשטחת צלקות (כולל צלקות אקנה)
  • חידוש מרקם העור והצערת פנים (Rejuvenation)
  • טיפול בקמטוטים עדינים וגם טשטוש קמטים עמוקים יותר (כולל שיפור מרקם העור)
  • טשטוש כתמים מכל הסוגים: כתמי שמש, פיגמנטציה וגיל
  • מיצוק עור הפנים (כולל סביב העיניים ובצוואר)
  • מיצוק העור באזורים אחרים בגוף
  • העלמת נימים וכלי דם בולטים באופן כללי
  • הסרת שיער אפקטיבית מאוד
  • הפחתת צלוליט

מהן הטכנולוגיות עליהן מבוסס הטיפול?

במרפאה נעשה שימוש במספר טכנולוגיות מתקדמות ובהן לייזר מהדור החדש, גלי רדיו, דרמברציה (פילינג בשפשוף או שיוף עדין), IPL (ראשי תיבות של הביטוי Intense Pulsed Light, כלומר הבזקי אור אינטנסיביים) ועוד.

לשם כך מצוידת המרפאה במכשירים משוכללים ובטוחים דוגמת ה-V30 של חברת ויורה, כך שניתן להתאים לכל מטופל ולכל מטופלת את השיטה האפקטיבית ביותר עבורם. גם לניסיון העשיר של ד"ר פרידמן והצוות, למיומנות הגבוהה שלהם בתפעול כל מכשיר ומכשיר, ולאבחון המדויק של סוג העור, גוון העור והבעיה האסתטית, חלק נכבד ביצירת התאמה מלאה והבטחת שיפור מקסימלי לכל המטופלים.

דוגמאות לטיפולים בטכנולוגיות מתקדמות

כדי לממש את הפוטנציאל העצום של טיפול בטכנולוגיות מתקדמות נדרש גם ניסיון בשימוש במכשור וניסיון אבחוני רב, במחלקת האסתטיקה נמצא צוות רופאים ומטפלים מיומן ומנוסה ביותר.

העלמת כתמי פיגמנטציה

פיגמנטציה, כלומר כתמי צבע המופיעים על העור, בפרט באזורים אשר חשופים מטבעם לשמש, ניתן לטשטש ואף להסיר לגמרי באמצעות טכנולוגיית אור (IPL).

מיצוק עור

מיצוק עור הפנים, או הגוף, מקנה לנו מראה צעיר וחיוני יותר, ובנוסף יוצר אפקט של מתיחת רקמות שהתרופפו וצנחו. הדרך לשיפור משמעותי זה היא באמצעות עידוד הגוף להגביר את קצב ייצור הקולגן, אותו חלבון שאחראי על רמת המיצוק של העור.

טשטוש צלקות

ניתן לטשטש באופן משמעותי כמעט כל סוג של צלקת: צלקות ניתוחיות, צלקות עקב פציעה, צלקות פצעי אקנה שהוזנחו או טופלו באופן שגוי או כל צלקת אחרת- ה"סוד" של טשטוש צלקות אפקטיבי, שמסיר כ-75% משטח הצלקת ולעתים אף יותר, ובעצם הופך אותה לכמעט לא קיימת, הוא התאמת הטכנולוגיה לסוג הצלקת והיקפה. בין האפשרויות: טיפול בלייזר, הסרת צלקות בגלי רדיו ודרמברציה.