הזרקות שומן

אחד מחומרי המילוי הפופולריים בעשור האחרון הנו השומן העצמי. ניתן להפיקו מאזורים שונים בגוף ולהשתמש בו למילוי אזורים בהם קיים חסר או נדרש עיצוב ומילוי לשיפור קוסמטי. יש המאמינים כי הזרקות שומן יכולות לשפר גם את איכות העור שמעליו לאורך זמן. מדובר בפעולה ניתוחית פשוטה, אשר יכולה להתבצע בהרדמה מקומית או כללית.

הזרקות שומן מבוצעות לאזורים רבים בגוף כמו פנים, עכוז ושדיים. באזורי השדיים משתמשים בשומן עצמי לצורך השלמת תהליך שחזור שד, שיפור איכות עור מוקרן, ואף לצורך הגדלת שדיים במקום שתל סיליקון.

שומן משמש כחומר מילוי מועדף לטיפול בפגמים ברקמה רכה, כמו אי סדירויות לאחר שאיבת שומן או טראומה, או להגדלה ולעיצוב אזורים אסתטיים כמו לחיים, שדיים ועכוז.

 

טיפולי הזרקות שומן במרכז לעיצוב הגוף והפנים

אחד החסרונות הגדולים של הזרקות שומן עצמי, הנו הספיגה החלקית של השומן וחוסר היכולת לחזות במדויק כמה ייקלט וכמה ייספג. לפיכך, לעתים יש לבצע השתלות חוזרות של שומן על מנת להשיג שינוי ניכר.

בכל מקרה, יש לזכור שיש להתאים את חומר המילוי על פי תכונותיו ומגבלותיו, אם שומן עצמי או חומר אחר, לאינדיקציה המתאימה ולשאיפות המטופלת.

ליווי אישי

ד"ר פרידמן מקפיד על מתן יחס אישי וליווי צמוד לכל מטופל במהלך תהליך הטיפול. לאחר הטיפול, ד"ר פרידמן זמין לכל שאלה, על מנת שהליך ההחלמה יעבור בצורה בטוחה, קלה ונעימה.
בהצלחה!

 

לפני ואחרי טיפול הזרקת שומן לפנים

 

אולי יעניין אותך מידע על:

הזרקת שומן לפנים

טיפול בטכנולוגיות מתקדמות