פיסול פנים עם חומרי מילוי - ד"ר טלי פרידמן

טיפולי פנים
ע"י קוסמטיקאית

מגוון טיפולי פנים וקוסמטיקה רפואית

מגוון טיפולי פנים המותאמים אישית, עפ"י סוג העור: שמן, יבש, רגיל ורגיש. בנוסף, מוענקים טיפולי יופי, עיסויים באזור הפנים והחדרת לחות אינטנסיבית. תוצאות הטיפול ניכרות כבר לאחר הטיפול הראשון, אשר מותיר את עור הפנים עם רענן ובריא.

הטיפולים ניתנים ע״י לריסה, קוסמטיקאית פרא-רפואי P.M.E, קוסמטולוגית ומאפרת מקצועית, בעלת ניסיון רב שנים. מעניקה מגוון רחב של טיפולים קוסמטיים, הסרת שיער בלייזר, ועוד.

טיפולי אנטי אייג׳ינג

עור הפנים, במהלך השנים, משתנה ומתבגר בהתאם לגילנו הכרונולוגי. גורמים שונים, כדוגמת החשיפה לשמש, מתח, תזונה לקויה ועוד, מעודדים הזדקנות מוקדמת של העור. טיפולי אנטי אייג'ינג מסייעים במניעת הזדקנות מוקדמת של העור ובשמירה על מראה צעיר ורענן, בעזרת הפחתת מראה סימני הגיל.

טיפול בפיגמנטציה

כתמי פיגמנטציה הנם כתמי עור הנוצרים משינויי צבע בעור. מלנין, הנו הפיגמנט האחראי על צבע העור ופגיעה בו, גורמת לשינוי צבע העור. כתמי פיגמנטציה עלולים להופיע באזור הפנים, הידיים, החזה והגב.
טיפול בפיגמנטציה באזור הפנים דורש אבחון מדויק ותכנית טיפולית, הכוללת שימוש במוצרים בעלי ריכוזים שונים של חומרי הבהרה, בהתאם לסוג העור ותוך הקפדה על התאמה אידיאלית למניעת תופעות לוואי וגירוי העור. באמצעות טכנולוגיית לייזר חדשנית, אנו יכולים להסיר ביעילות רבה תאי עור כהים ולגרום למראה עור צעיר, רענן, חלק אחיד וזוהר.
אפשרות נוספת לטיפול בפיגמנטציה, היא ע"י פילינג, קילוף העור, והוא נעשה בדרגות שונות בהתאמה למצב העור. מטרת הפילינג היא לשפר את מראה העור על ידי הסרת שכבה עדינה ממנו, כאשר במקומה צומחת שכבה חדשה רעננה ובעלת גוון אחיד. טיפול אחר בפיגמנטציה, נעשה על ידי אנרגית אור וגלי רדיו –שגורם לפירוק הכתמים, להתחדשות העור, טשטוש הקמטים והקמטוטים ושינוי גוון עור הפנים.

פילינג

תפקידו של הפילינג הנו בראש ובראשונה חידוש העור וקילוף שכבות העור, בנוסף לתפקידו בטיפול בפיגמנטציה, כמפורט לעי"ל. הפילינג מעודד את ייצור הקולגן והאלסטין וכתוצאה מכך משפר את איכות העור, צורתו וצבעו. בנוסף לכך, הפילינג מיישר קמטוטים, מבהיר כתמים, מסיר צלקות ומגביר את חילוף החומרים בעור.

טיפולים בהיפרפיגמנטציה

השיטה מבוססת על אחרוני התחדשויות בתחום הפיגמנטציה במדע הישראלי. ניתן לבצע את הטיפולים בקיץ ללא חשש להחמרת הפיגמנטציה כתוצאה מקרינת השמש UV. תוצאה מובטחת של שיפור משמעותי בהעלמת פיגמנטציה סולארית ו/או הורמונאלית תוך 28 ימים.

טיפולי היפרפיגמנטציה

מלזמה

היפרפיגמנטציה המופיעה בדרך כלל על המצח, האף והלחיים, ונפוצה יותר בקרב נשים. תופעה זו מכונה "מסכת הריון" והופעתה קשורה בעיקר לשינויים הורמונליים, אך גם לחשיפה לשמש ולנטילת תרופות. ניתן לטפל באמצעות שימוש בלייזר בעל אנרגיה גבוהה ובאורך גל הנקלט במלנין ויכול להעלים או להבהיר מגוון נגעים פיגמנטריים בעור.

טיפולים במלזמה

אקנה

אקנה היא בעיה שכיחה בקרב בני נוער ומבוגרים מתבטאת כפצעים קטנים וכחטטי אקנה ונגרמת עקב הפרשה מוגזמת של בלוטות החלב בעור. בחלוף השנים הופכות צלקות אקנה לבולטות אף יותר, בעקבות קמטוטים עדינים שמתווספים אליהם כחלק מתהליך ההתבגרות הטבעי של העור. טכנולוגיית הלייזר החדשנית בה אנו משתמשים, מסייעת בטשטוש צלקות אקנה בצורה ניכרת, תוך עידוד העור לייצר קולגן שמבריא את העור ומשפר את מראהו.

טיפולים באקנה

הימנגיומה

נקודות אדומים על הפנים, נגעי עור ואסקולרים (כלי הדם) והופעת נימי דם בפנים הן תופעות נפוצות אצל תינוקות וילדים, הידועות גם בשמן הכולל – המנגיומות. אנו משתמשים בטכנולוגיית לייזר חדשנית לטיפול בנגעים אלה.

כתמי פורט ווין

כתמים בגוון סגול אשר מופיעים בלידה ואינם נעלמים מעצמם. הם מופיעים אצל 1 מכל 200 יילודים. המהלך הטבעי של כתמי פורט-ווין היא להתכהות ולהתעבות באיטיות עם הזמן, אולם ניתן להשתמש בלייזר כדי לשפר באופן דרמטי את המראה של כתם הפורט-ווין ולמנוע שינויים אלה.

טיפול בכתמי פורט ווין

חידוש העור

עם התקדמות השנים והגיל, מתעייף עור הפנים, הוא מאבד את האלסטיות והברק שלו, הופך לרפוי ומתמלא בקמטים וקמטוטים. אנו מציעים מענה טיפולי באמצעות לייזר שמסייע למראה עור חלק וצעיר.

טישטוש צלקות אקנה

צלקות וחטטי אקנה הן תוצר של תגובה טבעית בעור לדלקת האקנה. הדלקת פוגעת ברקמות בשכבות העור השונות, מה שעלול להוביל לעור עם טקסטורה לא אחידה, עור מחוטט או מחורר, עם נקבוביות פעורות וצלקות. טיפול באמצעות לייזר עוזר לטשטש ואף להסיר את הצלקת בצורה משמעותית.

הקטנת נקבוביות

נקבוביות העור הן פתחים קטנטנים בעור, אשר בתוך כל אחד מהם נמצא זקיק שערה, בלוטת שומן המפרישה את השומן של העור ובלוטת זיעה. אצל חלק מהאנשים, יש תופעה של נקבוביות מורחבות, כלומר נקבוביות שפתחיהן התרחבו בצורה שהפכה בולטת יותר לעין – כך שהעור נראה לא חלק ולא אחיד. טיפול באמצעות לייזר מסייע לייצור קולגן בעור, ובכך מהדק את פתחי הזקיקים.

סימני מתיחה

הגורם השכיח ביותר להופעת פסי המתיחה הינו מתיחה של העור בשל השמנה חריפה / צמיחה מהירה בגיל ההתבגרות או אצל נשים בהריון בשל מתח בעור הבטן או מהשמנה. נוצר מתח בשכבת הסיבים עם קרעים של הסיבים האלסטיים. כדי לטפל בסימני המתיחה, אנו עושים שימוש בטכנולוגית לייזר מתקדמת אשר ממריצה את התהליכים הטבעיים בגוף ומנתבת אותם לצורך העלמת הסימנים. זוהי השיטה המתקדמת ביותר בעולם המצליחה לטפל ביעילות בשכבת העור העמוקה.

הידרטציה

הענקת לחות מוגברת לעור הפנים אשר מונעת הופעת סימני הזדקנות כתוצאה מייבוש העור, שיקום עור הפנים כתוצאה מייבוש העור. מתאים לכל סוגי העור ולכל הגילאים.

טיפולים אנטי אוקסידנטים

טיפולים המפותחים במיוחד לעור עייף, חסר צבע וחיות. מתאים במיוחד לאנשים מעשנים, לאחר ניתוחים או סטרס גופני.

טיפולים לעור רגיש

הנוטה להיפרמיה, קופרוז, אריטמה , אלרגיה וסבוריאה לסוגיה.אלו טיפולים המרגיעים את העור ומורידים תופעות לוואי של הרגישויות השונות. בטיפולים אלו אנו משתמשים בחומרים היפואלרגניים על בסיס חומרים פעילים כגון: חומצה היאלורונית, אצות, חלבונים מהונדסים של קוויאר שחור.

טיפולים לעור שמן עד שמן בעייתי

– עור בריא, חלק ובעל גימור מט – טיפול מיוחד הכולל שימוש בחומרים פעילים כגון: חומצות אמינו, פיפטידים, וחומרים פעילים מן הצומח.
– ניקוי עמוק, ריפוי ומניעת נגעי העור השונים. חומרים שבהם אנו משתמשים מאזנים את הפרשת הסבום ואת השומניות של הפלורה הטבעית של העור.
– טיפולים הומאופתיים – מחליפים טיפולים קונבנציונאליים כגון אנטיביוטיקה ורואקוטן – פטנט ישראלי. 

מזותרפיה

היא שיטה להחדרת מזו קוקטלים לשכבות העור העמוקות. אלו הם חומרים פעילים אשר מעשירים את העור וגורמים לסטימולציה של תאי העור השונים. קיימות כמה שיטות של מזותרפיה כגון: מזורולר, מזופן, מזותרפיה באמצעות מזרק זעיר, מזותרפיה ללא מחטים, טיפולי US וטיפול בעלומת אור כחול/אדום.

RF ליפטינג (גלי רדיו)

זו היא אחת השיטות האפקטיביות והמתקדמות בתחום הטכנולוגיה הקוסמטית המסייעת לפתרון בעיות של מיצוק ומתיחה של עור הפנים והגוף. השיטה מאפשרת: טשטוש קימטוטים ושיפור קמטים אטרופיים, שיפור טונוס וטורגור העור, מעניקה מראה עור חיי ורענן החל מהטיפול הראשון.

R-FR

טכנולוגיה פרקציונאלי מבוססת על גלי רדיו , משחררת אנרגיה דרך אלקטרודות קטנטנות המוצמדות לעור. האנרגיה יוצרת חום באזור המטופל ע”י חימום הרקמה, מאפשרת שליטה מוחלטת של המטופל/ת על עומק הטיפול והיקפו. התוצאה היא מיצוק העור, טיפול בקמטים והידוק. המטרה לייצר קולגן אלסטיים וחידוש העור.

טיפול באמצעות מכשיר ה-ADVATX

מדובר בפלטפורמת לייזר בטכנולוגיה חדשה, כאשר הייחוד שבה היא שילוב של שני אורכי גל תחת מכשיר אחד וידית אחת. אורך הגל הראשון הינו 589 ננומטר והוא למעשה לייזר צהוב שמיועד במיוחד לטיפול באזורים אדומים וחומים בעור. אורך גל הלייזר השני שהינו לייזר אדום עומד על 1319 ננומטר והוא מיועד לטיפול בטקסטורה של העור.

השילוב של אנרגיית לייזר צהוב ולייזר אדום מביא לעוצמות ולתוצאות נפלאות בעזרת הטיפול חדשני שדואג לא רק למראה צעיר ויפה יותר, אלא גם לעור בריא יותר.

הלייזר עצמו הינו בעל פרופיל בטיחות גבוה במיוחד, כך שאפילו אין צורך בהרדמה מכל סוג שהיא או לקירור של עור הפנים לפני או במהלך הטיפול. כמו כן פלטפורמת הלייזר ADVATX אשר יוצרה בדנמרק, מגובה באישור של מנהל המזון והתרופות האמריקאי (ה-FDA) לביצוע של לא פחות מ-25 טיפולים שונים בעזרת המכשיר.

טיפול שמתאים לכולם

יעילות מכשיר ה-ADVATX כבר הוכחה במספר מקומות בעולם, כאשר אחד היתרונות הבולטים שמזוהים עם הטכנולוגיה הייחודית של המכשיר היא המגוון הרחב של בעיות העור, בהן ניתן לטפל בעזרת ה-ADVATX וכמובן להגיע – לתוצאות מופלאות ולעור פנים אשר בעקבותיו לא תוכלו להוריד את החיוך.

מכשיר ה-ADVATX מיועד לטפל במגוון בעיות עור, כאשר על כל הסוגי הטיפולים המיועדים המכשיר קיבל את אישור ה-FDA, וביניהן:

 • היפר פיגמנטציה
 • מלזמה
 • אקנה
 • הימנגיומה
 • כתמי פורט ווין
 • צלקת היפרטרופית
 • חידוש העור
 • צלקות
 • טישטוש בצלקות אקנה
 • הקטנת נקבוביות
 • יבלות
 • טישטוש קמטים
 • סימני מתיחה
 • פסוריאזיס
 • פיגמנטציות

ועוד…

ד"ר טלי פרידמן מציגה את הטיפול

הכירו את מכשיר ADVATX

טיפול ב-ADVATX – שאלות ותשובות

תופעות הלוואי בעקבות הטיפול כמעט ואינן מורגשות, יופיעו ברוב המקרים לזמן קצר (בין שעתיים לארבע שעות) בלבד לפני שיחלפו, יכולה להופיע מעט אדמומיות או לחילופין מעט נפיחות באזור המטופל. העור באזור המטופל יקבל מראה צעיר וחלק יותר כבר אחרי טיפול אחד.

כמו בהרבה מקרים אחרים, גם כאשר מדובר בטיפולים של ה-ADVATX, מספר הטיפולים נקבע על פי סוג הטיפול הנדרש ועשוי להשתנות בין מטופל למטופל. למשל – טיפול באקנה, יכול להימשך על פני מספר טיפולים שונה מאשר טיפול בהיפר פיגמנטציה. במרכז הבינלאומי לעיצוב הגוף והפנים של ד"ר טלי פרידמן, ישמחו להעניק לכם מידע ולהעריך באפון אישי את מספר הטיפולים הנדרש עבור כל אחת ואחת.

לרוב, תוצאות הטיפול כמעט מיידיות. ברוב המקרים מיד ב-24 השעות שלאחר הטיפול הראשון תוכלו להבחין בעור בריא, צעיר ונקי יותר. יחד עם זאת, על מנת להגיע לתוצאות האופטימליות יש להשלים את מספר הטיפולים המלא שנקבע לך.

הטיפול נע בין חוסר כאב מוחלט ועד לתחושת אי נעימות קלה במקרים מסויימים. הטיפול כשלעצמו המבוצע על ידי גלי לייזר בלבד, כמעט ואינו מורגש בכלל על העור או על הגוף.

הטיפול נחשב לבטיחותי במיוחד לאחר שקיבל את אישור ה-FDA, לביצוע של לא פחות מ-25 טיפולים שונים, כאשר האישור כמובן תקף לכל אחד מהטיפולים מתבצעים כולם על ידי אותו מכשיר, ה-ADVATX. בנוסף, חשוב לבדוק היכן מתבצע הטיפול, וללכת רק למרכזים מוסמכים המנוהלים על ידי פלסטיקאים בכירים.

טכנולוגיה פורצת דרך - מכשיר ADVATX בכנס IMCAS 2023