סרטוני המלצה

רינת זריהן ממליצה על ד"ר טלי פרידמן

רינת זריהן מספרת על תהליך ההחלמה אחרי ניתוח אסתטי אצל ד"ר טלי פרידמן, מספרת על החוויה הטובה שעברה ומצטערת רק על דבר אחד – שלא עשתה את הניתוח הזה לפני 3 שנים. 

טליה – אחרי ניתוח מתיחת פנים וצוואר אצל ד"ר טלי פרידמן

"חלום שלי, מזה הרבה שנים, לשפר את מראה הצוואר שלי. ההיכרות עם עבודות האמנות בקליניקה שלה, הפסלים, הציורים, גרמו לי להרגיש שאני בידיים של אמן. וההיכרות שלי עמה, גרמו לי לבחור לבצע את השינוי הגדול הזה בשבילי, אצלה ובליוויו של צוות מדהים. למי שחוששת, אני ממליצה בחום, לבוא ולהכיר אנשים אחרים – ולהגשים חלום". 

שירי מספרת על ניתוח מאמי מייקאובר אצל ד"ר טלי פרידמן

שירי היא אם לשלושה לילדים, שהחליטה לחזור לגוף שלה, כמו שהיה לפני הלידות. מהחיפוש שביצעה, הגיעה למסקנה שאת ניתוח מאמי-מייקאובר היא תבצע רק אצל ד"ר טלי פרידמן. שבועיים אחרי הניתוח שכלל מתיחת בטן, הרמת חזה והגדלת חזה – ואין מרוצה ממנה. אין.

מטופלת מספרת על ניתוח מתיחת פנים שעשתה אצל ד"ר טלי פרידמן

"כבר בפגישת ההתייעצות ידעתי שאני נמצאת בידיים של הרופאה הכי מקצועית, הכי אמינה, שיורדת לכל הפרטים. לאורך כל ההליך – אם זה שלב ההכנה לניתוח, הניתוח או לאחר הניתוח זכיתי מכל הצוות לליווי מקצועי, אכפתי ומסור. לא עזבו אותי לרגע. כולם סייעו לי ונתנו לי תשובה במקום. יום אחרי הניתוח, אפילו כאבים לא חשתי!

אילן בחר בניתוח מתיחת בטן אצל ד"ר טלי פרידמן

מהרגע שנכנס לקליניקה, ידע אילן כי יעבור את ניתוח מתיחת הבטן במרפאתה של ד"ר טלי פרידמן. עם תוצאות מדהימות וכמעט ללא כאבים, אילן משבח את ד"ר טלי פרידמן וגם בחירתו בה!

רותם מספרת על ניתוח מתיחת בטן היקפית אצל ד"ר טלי פרידמן

לאחר תהליך של ירידה במשקל וגם לידות, החליטה רותם שברצונה לעבור ניתוח לעיצוב גוף, ולסיים את התהליך שעברה בעזרת ניתוח מתיחת בטן היקפית. לא מעט התייעצויות עם לא מעט רופאים, הובילו אותה לבסוף לבחור בד"ר טלי פרידמן. "ידעתי שאני יכולה לצפות לתוצאות הטובות ביותר, ובאמת לאחר הניתוח לא התבדיתי. התוצאות מדהימות, אני מאד מרוצה.

יפית מספרת על ניתוח מתיחת בטן אצל ד"ר טלי פרידמן

כשיפית החליטה לעשות מתיחת בטן, היא בדקה רופאים רבים עד שהגיעה לד"ר טלי פרידמן.
כפי שהיא מספרת, "לא היה לי צל של ספק ברגע שנכנסתי למשרד. היא השרתה עליי כזה רוגע, מקצועיות, חמימות.
היום חצי שנה אחרי הניתוח ומאושרת ברמות שאין לתאר בכלל. הגעתי לבית חם, אוהב ותומך".
יפית גם מייעצת למתלבטים לפני ניתוח, "החכמה היא להגיע למנתח שיספק מענה – גם לאחר הניתוח".

רועי מספר על ניתוח מתיחת בטן אצל ד"ר טלי פרידמן

לאחר שירד מעל ל110 ק"ג, ואף שאימץ לחייו את הספורט באופן קבוע, נותר רועי עם עודפי עור משמעותיים.
הוא החליט לסיים את המהפך ולהשלים את החלק הנותר עבור הנראות, ההרגשה והבריאות שלו.

שלושה שבועות לאחר הניתוח הוא חוזר למרכז הבינלאומי לעיצוב הגוף והפנים
מספר על הבחירה שלו בד"ר טלי פרידמן, על החוויה שעבר עמה ועם צוות המרפאה
וגם- מתחיל להתכונן למרתון הראשון שלו!

שירה מספרת על טיפול משולב אצל ד"ר טלי פרידמן

שירה עברה ניתוח להוצאת שתלים, הרמת חזה וכן ניתוח מתיחת בטן תחת ידיה של ד"ר טלי פרידמן, במרכז הבינלאומי לעיצוב הגוף והפנים. היא מספרת על ד"ר פרידמן וצוות המרפאה וממליצה לכל אחת שמתלבטת, לא לוותר על חלומה!

נעמי מספרת על מתיחת הפנים והצוואר שעשתה אצל ד"ר טלי פרידמן

מאז שנעמי בחרה לעבור ניתוח מתיחת פנים וצוואר אצל ד"ר טלי פרידמן, עברה כבר שנה. היא ממשיכה לקבל אין-סוף מחמאות, ומספרת למתעניינים בשמחה על ד"ר טלי פרידמן והמרכז: "מקום מקסים, חם, אוהב, מלא אנרגיות חיוביות, יושר ואכפתיות".

מטופלת מרוצה מספרת על ד"ר טלי פרידמן וצוות המרפאה

לקוחה מרוצה, שהגיעה לניתוח במרפאה לעיצוב הגוף והפנים, מספרת על החוויה הנעימה והמיוחדת שעברה- על היחס החם והמקצועיות הרבה של טלי וצוות המרפאה, שליוו אותה בכל שלב וסייעו לה להגיע לתוצאות מהירות ומספקות.

רינת ונטורה ממליצה על ד"ר טלי פרידמן

רינת ונטורה, הגיעה לד"ר טלי פרידמן לאחר שהסירה ממשקל גופה 110 ק"ג.

"הגשמתי את החלום שלי להיות אישה שלמה. אני מפצירה בכם להגשים את החלום שלכם גם. ממליצה בחום להגיע לייעוץ אצל טלי לכל דבר שהייתם רוצים – מהשיפוץ הקטן ועד הגדול, כי אתם בידיים טובות". 

אפרים ממליץ על ניתוח פיסול ועיצוב הגוף אצל ד"ר טלי פרידמן

אפרים ממליץ על ניתוח פיסול ועיצוב הגוף אצל ד"ר טלי פרידמן:

"אני ממליץ לכם מכל הלב, אם כבר לעשות ניתוח ולעבור כזה תהליך, אז אך ורק אצל טלי פרידמן. בתור אחד שעבר וחווה, זה לא הניתוח הראשון שעשיתי, ואני די מכיר את התהליך; יש מאחוריה סגל וצוות מדהים, שלאורך כל הדרך, עם המון אהבה ליווה אותי – נרתם לכל הצרכים. צוות מקצועי. וכן הרגישות של טלי והאהבה שלה, רואים שהיא נהנית ואוהבת מה שהיא עושה – והיא מקצועית. אמנית לשמה. המלאכית שלי. לכו על זה, באהבה"