ניתוח קוביות בבטן – שיטת VASER HIGH DEF

ניתוח עיצוב ריבועים בבטן

מבוצע כבר מספר שנים בארץ, ולאחרונה תופס תאוצה רבה בקרב הגברים מכל שכבות האוכלוסייה. הניתוח מעצב את אזור הבטן, אך עם זאת, אינו משפיע באופן ישיר על השרירים עצמם. תוצאת הניתוח נראית טבעית ויפה, נשמרת במשך שנים רבות ומשתפרת ככל שהמשקל נמוך יותר ומסת השרירים עולה. הניתוח מתאים לאנשים בעלי משקל גוף תקין, ללא רפיון עור, ונעשה על ידי ביצוע מספר חתכים זעירים בעור.

טרם ביצוע הניתוח, ד"ר פרידמן מסמנת בצורה מדויקת את מבנה השריר וגבולותיהם הטבעיים, אותם יש להדגיש. דרך החתכים מוזלפת תמיסה מיוחדת, אשר מיועדת להכין את הרקמה לפעולה. לאחר מכן, מוכנסת צינורית דקיקה דרך אותם פתחים זעירים ומבוצע פיסול השומן לכדי ריבועים באמצעות מכשיר לייזר או אולטרה-סאונד להמסת השומן בשילוב עם שאיבה. ניתוח עיצוב ריבועים בבטן נעשה בהרדמה מלאה, ונמשך כשעה עד שעתיים, ללא צורך באשפוז.

המטופל מתבקש ללבוש חגורת בטן לאחר הניתוח במשך מספר שבועות, וזאת על מנת לזרז את פינוי הנוזלים והבצקות. ההבדל בין ניתוח רגיל לשאיבת שומן לניתוח זה, הוא העיצוב האנטומי של השומן בשאיבה זו. השומן, במקרה זה, מפוסל ומעוצב בצורת 'קוביות' ואילו בניתוח שאיבת שומן רגיל, השאיבה היא אחידה. כמו כן, ניתן לשלב את הניתוח עם עיצוב אזורים נוספים בגוף כמו החזה וצידי הבטן והאגן ואף עם מתיחת בטן מוגבלת, לפי צורך.

ייחודיות השיטה, הנה בכך שהיא מאפשרת לכל מטופל בעל מסת שריר בסיסית לעבור חיטוב באמצעותה. קווי השרירי הנם של המטופל ולכן התוצאה נראית טבעית, גם במנוחה וגם בהפעלת השריר. שיטה זו מתאימה גם לגברים וגם לנשים, כאשר בשני המינים ניתן לקבל חיטוב טבעי ומחמיא של הגוף. יתרון נוסף של השיטה, הנו השיפור בחיטוב של כל דופן הבטן והחזה, ולא רק הריבועים בבטן כמו שהיה מקובל בעבר. היכולת לשפר סימולטנית את כל דופן הבטן, כולל הבטן הצידית וצידי האגן, וכולל החזה, נובעת מיכולות מכשיר ה VASER אשר מאפשר עבודה עדינה ומדויקת על פני שטח רחב, ללא כוויות או פגיעות היקפיות אחרות.

ניתוח קוביות בבטן – שיטת VASER HIGH DEF ​- לפני ואחרי

ניתוח קוביות בבטן – שיטת VASER - שאלות נפוצות

מספר שעות לאחר הפעולה המטופל משתחרר לביתו , נייד וללא כאבים. חזרה לפעילות רגילה תוך מספר ימים. כמו כן, אין מגבלות מיוחדות וניתן לחזור לפעילות ספורטיבית לאחר כשבועיים-שלושה.

סימנים כחולים שחולפים לאחר כשבוע, נפיחות קלה באזור הבטן ולעתים ירידה בתחושה בעור שחולפות בהדרגה.

תוצאות הניתוח המלאות מתקבלות לאחר מספר חודשים והן נשמרות הן בזמן מנוחה והן בעת פעילות שרירית ומאמץ.

בבטן יש 2 שרירים אשר מתחילים בצלעות ונגמרים במפשעה בצדי הטבור. השרירים הללו מחולקים על ידי רקמת חיבור, במחיצות רוחביות וגבולותיהם (העליון והתחתון) מרכיבים את הריבועים. בפעולה מעצבת זו של דופן הבטן, המנתח שואב שומן רק בגבולות השרירים וכך מדגישם.