אודות דר טלי פרידמן

אודות

ברוכים הבאים למרכז הבינלאומי לעיצוב הגוף והפנים

המרכז מתמחה בפתרונות כירורגיים ואסתטיים מקיפים המותאמים בדיוק לצרכים ולרצונות שלך.

המרכז הוקם על ידי ד"ר טלי פרידמן – כירורגית פלסטית בכירה אשר ניהלה את המרפאה לעיצוב הגוף במרכז הרפואי אסף הרופא.

ד"ר פרידמן סיימה את לימודי הרפואה באוניברסיטת תל אביב בשנת 1995, שרתה כרופאה במגוון תפקידים עד שחרורה בדרגת רב סרן.
בשנת 1999, עם שחרורה החלה התמחות בת 6 שנים בכירורגיה פלסטית במרכז הרפואי אסף הרופא.

"לאורך כל חיי ציירתי ופסלתי, והיה לי ברור ששילוב כישורי כאמנית במקצוע הרפואה יהיה לרווחת מטופלי"

אודות ד"ר טלי פרידמן:

ד"ר טלי פרידמן הנה מומחית לעיצוב הגוף ופיסול הפנים. הניסיון הרב שצברה ככירורגית פלסטית בכירה בא לידי ביטוי בהתאמה מלאה של כל הליך למאפיינים האישיים של כל מטופלת ומטופל, כמו גם לחלומות שהם מבקשים להפוך למציאות. המיומנות הטכנית שהשתכללה עם השנים מבטיחה יישום מושלם של התכנון המדוקדק, והתוצאה: אלפי נשים וגברים שנהנים ממראה שובה לב, דימוי עצמי משופר ואיכות חיים גבוהה.

מומחיות וייחודיות:

מאז ומתמיד אהבה ד"ר פרידמן לפסל וליצור בחומר, ולממש את התשוקה לאסתטיקה. במקביל שאפה לטפל בבני אדם, רצון שהתעצם עם לימודי הרפואה באוניברסיטת תל אביב. ההחלטה החשובה ביותר בחייה, וגם המתגמלת ביותר, הייתה לשלב בין שתי האהבות – ולהפוך לכירורגית פלסטית.

את השירות הצבאי, כרופאה במגוון תפקידים, סיימה ד"ר פרידמן בדרגת רב-סרן. כשהשתחררה, עברה התמחות בת 6 שנים בכירורגיה פלסטית. השלב הבא בהתמקצעות כלל התמחות-על במרכז המוביל בעולם בתחום עיצוב הגוף לאחר ירידה במשקל. לאחר שנתיים מעשירות במרכז השוכן בפיטסבורג, הביאה ד"ר פרידמן לישראל בשורה חדשה: ניתוחים ייעודיים לנשים וגברים שהשילו קילוגרמים רבים, וזקוקים להליך כירורגי שישלים את השינוי המשמעותי.

מומחיות ייחודית נוספת היא "מאמי מייקאובר", הליך שד"ר פרידמן הייתה הראשונה בארץ לפתח. ניתוח זה מיועד לנשים אחרי הריונות, לידות והנקות שמשתוקקות להרגיש שוב נחשקות, ובזכות היותו מקיף ומדויק הוא מצליח לחולל מהפך של ממש.

תחום התמחות ספציפי שלישי הוא הקטנת חזה לבחורות צעירות. ניתוח זה מחייב גם יכולת לספק מענה מלא לצרכים הרגשיים בשלב קריטי של גיבוש תפישת הגוף והאישיות.

כמו כן מבצעת ד"ר פרידמן באופן מוקפד במיוחד ובהצלחה מרשימה ניתוחים להצערת הפנים, הליכים כירורגיים לעיצוב החזה הנשי והגברי (הגדלה, הרמה, הקטנה, גניקומסטיה), טיפולים המבוססים על שימוש בטכנולוגיות מתקדמות לעיצוב הגוף – כך שכל המטופלים זוכים לקבל פתרון מיטבי למצוקה שפוגמת באיכות חייהם.

ד"ר טלי פרידמן בתכנית אירוח – מרגישות יופי:

תמיכה רגשית, וליווי אישי:

ניתוח פלסטי נובע מחוסר שביעות רצון מאלמנט פיזי, אשר פוגע בביטחון העצמי ולעיתים גם בתפקוד היומיומי. בנוסף ישנו תמיד צורך נפשי מהותי, ועל כן תמיכה רגשית משמעותית היא נדבך מרכזי בתהליך – הן לפני הניתוח והן ברגעים המורכבים בזמן ההחלמה.

האנושיות והניסיון של ד"ר פרידמן יוצרים אינטימיות אמיתית עם המטופלים והמטופלות, ומערכת יחסים הכוללת אמון מלא. מאות רבות של מטופלים מרוצים נשארו עמה בקשר עד היום, ומספרים כי היא שינתה את חייהם. חלק מהעדויות המרגשות פורסמו בעיתונות הארצית (ראו מן העיתונות).

הערכים שלאורם פועל המרכז הבינלאומי לעיצוב הגוף והפנים:

המרכז הבינלאומי לעיצוב הגוף והפנים הוקם על ידי ד"ר טלי פרידמן וד"ר מוני פרידמן, כירורג בכיר במכון לרפואה היפרבארית במרכז הרפואי אסף הרופא. את העקרונות המהותיים עבורם – שקיפות מוחלטת, זמינות מרבית לכל צורך וקשב מלא לכל אדם – הנחילו ד"ר טלי וד"ר מוני גם לצוות שפועל לצידם במרפאה המאובזרת והמטופחת.

ערך חשוב נוסף הוא שילוב בין תפישה אסתטית מדוייקת לבין חיבה לספורט, ומבנה גוף אתלטי, אשר מאפשרים לדר פרידמן ליצור קווי מתאר שמשדרים בריאות וחיוניות. ערכים אלה, ואיתם הבקיאות המעמיקה של ד"ר פרידמן, המחויבות והרגישות, מובילים את המטופלים בבטחה אל המטרה: מראה מחמיא ושינוי עצום לטובה בדימוי העצמי ובביטחון העצמי.

ד"ר טלי פרידמן בתכנית אירוח של פרופ' קרסו: