כיצד מתבצעת מתיחת פנים באמצעות חוטים?

מתיחת פנים באמצעות חוטים, מתבצעת באמצעות החדרת החוטים דרך קנולה דקיקה אל שכבה תת עורית דרך נקודות מדויקות שנבחרו בקפידה. החוטים נמשכים כלפי מעלה וע"י כך מתבצעת המתיחה, המקנה לפנים מראה צעיר ורענן. הטיפול בטוח לחלוטין ומתנהל כמובן בתנאי סטריליות מוחלטת. החוטים עשויים מחומר נמס הנקרא פולידיאקסון, המשמשים גם בניתוחים שונים. חוטים אלו אינם גורמים לזיהום או אלרגיה, נספגים ונעלמים מהגוף ללא שום סיבוך והתוצאות נשמרות לאורך זמן.

חשוב מאוד לעבור טיפול זה אך ורק אצל כירורגים בעלי ניסיון ספציפי בשימוש בחוטי Miracuלפני ביצוע ההליך יש לשטוף היטב את הפנים עם מים וסבון נוזלי, וכן אין להתאפר באותו יום. בנוסף כוללת ההיערכות להרמת הפנים בחוטים הפסקת נטילת תרופות מדללות דם וכן תוספי תזונה דוגמת אומגה 3 – בהתאם להמלצות הספציפיות של הרופא שמבצע את הטיפול.

האם נדרשת תקופת החלמה בעקבות הרמת פנים בחוטים?

מתיחת פנים בחוטים הינה טיפול שאינו מצריך הרדמה, וההחלמה ממנו פשוטה וקלה יחסית. תופעות הלוואי האפשריות לאחר החדרת חוטי Miracu לפנים הן שטפי דם מקומיים בנקודות אליהן הוחדרו החוטים, רגישות קלה, אי נוחות קלה ונפיחות מסוימת. לרוב כל התופעות הנ"ל מתפוגגות מעצמן תוך מספר ימים.

רמת הכאב הינה קלה מאוד, כשבמקרה הצורך ניתן להשתמש במשככי כאבים. סיבוך נדיר יחסית הינו זיהום – טיפול אנטיביוטי יפתור את הבעיה ורק במקרים חריגים במיוחד יש צורך להוציא את החוט.

האם הפנים יהיו סימטריות לאחר הטיפול?

חשוב להבין כי הפנים האנושית אינן סימטריות, ומבחינה זו מתיחת פנים בחוטים לא משנה את המצב – הטיפול אינו משנה א-סימטריה מולדת גנטית, ולא גורם לא-סימטריה – אלא פשוט מקנה למטופלים מראה צעיר ורענן יותר.

כיצד מושגת הצערת פנים בעזרת חוטי Miracu?

מיצוק עור הפנים עם חוטים והצערתו מושגים הודות לשילוב של 2 תהליכים:

החדרת החוטים לנקודות המדויקות בפנים מאפשרת להם להרים כלפי מעלה רקמות עור שהתרופפו וצנחו. כתוצאה מכך נעלם המראה המוארך של הפנים, שמשדר עייפות ומראה מבוגר.
הימצאותם של חוטי ה-Miracu בשכבת העור העמוקה גורמת לגוף להאיץ את קצב הייצור של 2 חלבונים חיוניים, קולגן ואלסטין, ואלה ממצקים את עור הפנים והופכים את המרקם שלו לחלק יותר. בזכות אימפקט זה עור הפנים לא רק נראה צעיר יותר אלא הוא גם בריא ורענן יותר.
תוך כמה זמן ניתן לראות את השינוי במראה הפנים?

השינוי במראה הפנים הוא כמעט מידי, וזאת בזכות המשיכה כלפי מעלה של רקמות העור הרפויות, ועוד תורמת לכך העובדה שכאמור אין הצטלקות נראית לעין.

בנוסף על השינוי המידי ישנו שיפור מתמשך, שמגיע לידי ביטוי מלא תוך חודשיים-שלושה, כשהקולגן והאלסטין החדשים הופכים את עור הפנים למוצק וחלק יותר.

תוצאות מתיחת פנים בחוטים מחזיקות מעמד לפחות שנה. אם רקמות בעור הפנים מתחילות שוב להתרופף ולצנוח, ניתן לחזור ולעבור שוב את הטיפול הכאמור קל יחסית ומהיר מאוד, ובכל מקרה פנים שעברו מיצוק עם חוטי Miracu ייראו צעירים יותר ומרשימים יותר ביחס לפנים שלא עברו את הטיפול המתקדם.

למי מתאים הטיפול?

הרמת פנים עם חוטים מתקדמים אלה מתאימה לגברים ולנשים שחפצים בהצערת פנים, ולא זקוקים לניתוח מלא. הטיפול החדשני מיועד לבעלי עור שאינו רפוי מאוד, וגם אינו שמן במיוחד, ובמקרים אלה התוצאות אפקטיביות ומרשימות במיוחד, טיפול זה מעכב את הצורך בניתוח מתיחת פנים.

אזורים מתאימים לטיפול

מתיחת פנים באמצעות חוטים מיועדת להרמה ומתיחה של עור רפוי או חסר גמישות באזור קו הלסת, הצוואר, הלחיים והגבות וניתן לשלב את הטיפול עם טיפול הוספת נפחים באמצעות חומצה היאלורונית ובוטוקס.

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך:
מתיחת פנים בחוטים
ניתוח מתיחת פנים וצוואר
פיסול פנים עם חומרי מילוי

 

 

קידום ושיווק באינטרנט על ידי siteit קידום ובניית אתרים