עד לפני מספר שנים כדי ליצור אף קטן יותר, ישר יותר, מהודק יותר ובאופן כללי בעל מראה רצוי מבחינת האדם, האופציה היחידה הייתה ניתוח. אבל הרפואה האסתטית לא מפסיקה להשתכלל, וכיום ניתן לשפר את מראה האף גם ללא התערבות כירורגית. עם חומרי מילוי ניתן לתקן כל פרט שנתפש כפגם, ללא כאבים, ללא סיכון ובהליך קצר מאוד. באמצעות חומצה היאלרונית יעניק לך ד"ר מוני פרידמן, מומחה בעל ניסיון עשיר בפיסול הפנים באופן כללי, את האף שתמיד חלמת עליו.

למי מתאים עיצוב אף ללא ניתוח?

פיסול אף מתאים לכמעט כל מי שרוצה לשנות את האף. באמצעות ההליך החדשני ניתן לטשטש בליטות לא מחמיאות, למלא שקעים אם ישנם, להפוך גבנון לכמעט בלתי מורגש, להרים את קצה האף, לטשטש במידה ניכרת א-סימטריה ולמעשה אין כמעט אף שלא ניתן להעניק לו מראה שובה לב גם ללא ניתוח. בהקשר זה כדאי להבין שאמנם לא ניתן להקטין אף כשבוחרים באופציה של עיצוב בעזרת חומרי מילוי, אולם כירורג פלסטי מיומן יצליח לשנות את מבנה האף כך שהוא ייראה קטן יותר ובעצם תושג התוצאה המיוחלת.

בנוסף מתאים הליך פיסול אף ללא ניתוח למי שכבר עברו ניתוח באיבר זה אבל התוצאות לא סיפקו את השינוי המיוחל ולא הובילו לשביעות רצון מלאה. במקרים אלה, במקום ניתוח תיקון אף, כלומר הליך כירורגי נוסף על כל המשתמע מכך, כדאי לשקול את האופציה של עיצוב אף עם חומצה היאלרונית.

היתרונות של פיסול אף על פני ניתוח אף

היתרון הראשון של עיצוב אף ללא ניתוח הוא שמדובר בהליך פשוט הרבה יותר. כל ניתוח, גם אם הוא למטרה אסתטית, כרוך בסיכון מסוים, שאינו קיים כשעוברים פיסול אף. בנוסף רוב האנשים אשר חוששים מפני הליך כירורגי שמבוצע בהרדמה מלאה – כשהחשש משמעותי, ההמלצה תהיה לעבור עיצוב אף ולא ניתוח.

עוד יתרון משמעותי של פיסול האף הוא שניתן לחזור לשגרה באופן כמעט מידי, וזאת בניגוד להחלמה בעקבות ניתוחי אף שנמשכת בין 10 ימים לשבועיים וכרוכה גם בכאבים ובתופעות לוואי כגון נפיחות ושטפי דם. היתרון הרביעי של אופציה חדשנית זו לשיפור מראה האף הוא שהשיפור מושג תוך זמן קצר, כבר לאחר מספר ימים (לעומת הצורך להמתין מספר חודשים ולעתים אף שנה כדי ליהנות מהתוצאות של ניתוח אף). עבור מי שמבקש או מבקשת שינוי מידי לטובה, למשל לקראת אירוע, זהו יתרון משמעותי במיוחד.

כיצד מתבצע פיסול אף עם חומצה היאלרונית?

חומצה היאלרונית היא חומר מילוי שמשמש למגוון רחב של מטרות במסגרת הרפואה האסתטית – עיצוב שפתיים, טשטוש קמטים בחלק התחתון של הפנים, מילוי לחיים שקועות ועוד. זהו חומר שגוף האדם מייצר באופן טבעי (אם כי בכמות הולכת ופוחתת עם השנים) ועל כן קליטתו ברקמות האף טובה במיוחד. החלק החשוב ביותר בעיצוב אף עם חומצה היאלרונית הוא התכנון הקפדני והמדויק של הטיפול, ועל כן חשוב במיוחד לעבור אותו אך ורק אצל כירורג פלסטי בעל ניסיון רב בביצוע פיסול פנים ומיומנות גבוהה בניצול חומר המילוי כך שהתוצאה תהיה שינוי משמעותי מצד אחד ומצד שני אף בעל מראה טבעי ומחמיא.

כדי להגיע לתוצאות הרצויות, מוזרקת כמות מזערית של חומצה היאלרונית לנקודות השונות באזור האף אשר נבחרו מראש. ההזרקה מתבצעת על-ידי מחטים עדינות במיוחד כך שהמטופלים לא חשים כל כאב, ולאחר כ-20 דקות ניתן למעשה לחזור לשגרת החיים הרגילה (הטיפול מתבצע תחת אלחוש מקומי ולא הרדמה מלאה כמו בניתוח אף ועל כן אין צורך בהתאוששות).

תופעות לוואי והחלמה בעקבות עיצוב אף

תופעת לוואי אפשרית היא תגובה אלרגית של עור הפנים לחומר המוזרק אליהם – אולם הפקדת ביצוע עיצוב האף בידיים מקצועיות של מנתח פלסטי שמקפיד להשתמש בחומרי מילוי איכותיים מבטיחה שהסיכון להתרחשות תופעה זו יהיה נמוך.

מתי ניתן לראות שינוי וכמה זמן התוצאות מחזיקות מעמד?

תוצאות הזרקת חומצה היאלרונית לעיצוב אף באות כאמור לידי ביטוי מיד בתום הטיפול ותוך מספר ימים יגיעו לשלמותן. השינוי מחזיק מעמד למשך שנה עד שנתיים, בהתאם לסוג הספציפי של החומצה ההיאלרונית בו נעשה שימוש, ובכל מקרה לאחר מכן ניתן לעבור שוב את הטיפול הפשוט והקל ולהקנות לאף את המראה המיוחל.

 

אולי יעניין אותך גם : 

פיסול פנים עם חומרי מילוי

טיפול בטכנולוגיות מתקדמות

הסרת נגעים בלייזר

קידום ושיווק באינטרנט על ידי siteit קידום ובניית אתרים