ניתוחים לעיצוב הגוף

המודעות הגבוהה לאסתטיקה מובילה רבים לשאוף להשיג פתרון לבעיה אסתטית המציקה להם מזה שנים. לשמחתנו, זה ממש אפשרי.

הטיפולים שלנו

It seems we can’t find what you’re looking for.

עוד טיפולים שיכולים לעניין אותך

עיצוב הגוף לאחר ירידה במשקל

אנשים שהצליחו לרדת במשקלם וסובלים מרפיון עור, זקוקים ליד מכוונת אשר תוליכם בבטחה לסיום התהליך, ולסגירת המעגל.

ד”ר טלי פרידמן השקיעה שנתיים בהשתלמות ייחודית במרכז לעיצוב הגוף שבפיצבורג, ארצות הברית, והביאה עמה שיטות ייחודיות, אותן היא מבצעת במיומנות ובבטיחות, לרווחת מטופליה.

מאז חזרתה לארץ, עוסקת ד”ר פרידמן רבות בתחום האסתטיקה וביצעה מאות רבות של ניתוחים להסרת עודפי עור, חלקם מורכבים ביותר. מטעם היותה מנהלת היחידה לעיצוב הגוף במרכז לטיפול בהשמנת יתר, באסותא, ומנהלת מרפאת עיצוב הגוף, במרכז הרפואי אסף הרופא, מנתחת ד”ר פרידמן מגוון עצום של ניתוחים, מרצה בתחום זה בארץ ובחו”ל ומפרסמת מחקרים בכתבי עת מקצועיים.

ד”ר פרידמן מנתחת בבתי החולים הטובים ביותר באזור המרכז.

היתרון הבולט של הייעוץ המקצועי והיסודי, לו מקדישה ד”ר פרידמן שעות רבות, מתבטא בכמות המטופלים המרוצים שממליצים ואף חוזרים לקליניקה של ד”ר פרידמן. בימים בהם התחרות על לב הלקוח עזה, היא אינה נכנעת לפיתויים ולקיצורי דרך, ומשמרת את ערכי השקיפות, האמינות והמקצועיות בכל מחיר.

פיסול הגוף לקראת הקיץ

רוצה ללבוש ביקיני כבר בקיץ הקרוב? רוצה להיפטר מעודפי שומן מקומיים ולראות את ישבנך מעוצב להפליא? מעוניין להציג שרירי בטן מרשימים? זה אפשרי. ד”ר טלי פרידמן מתמחה במגוון רחב מאוד של ניתוחים אסתטיים, עיצוב ופיסול חלקי גוף, כמו למשל עיצוב חזה, ישבן, בטן וזרועות. ד”ר פרידמן מקפידה לקיים מפגש הכרות אישי ואיכותי עם המטופל, מתוך אמונה שהבנה מעמיקה מהי מטרות פנייתו, האסתטית והנפשית, תוביל לשביעות רצון גבוהה ביותר מתוצאות הניתוח לעיצוב הגוף.

שתפי בסיפור שלך

השאירי לנו הודעה ונחזור אליך

דילוג לתוכן