ניתוחי פנים

הפנים הן ללא ספק החלק החשוף, הייחודי והייצוגי ביותר של כל אדם. שינויים במבנה הפנים לא פוסחים על אף אחד, ונמשכים למעשה כל חיינו. בעשור השלישי לחיים מופיעים קמטוטים ראשונים, בתחילה בהפעלת שרירים ובהמשך נותרים במנוחה.

הטיפולים שלנו

It seems we can’t find what you’re looking for.

עוד טיפולים שיכולים לעניין אותך

ניתוחי פנים

במרוצת השנים ובאופן טבעי, עור הפנים שלנו מזדקן ומקבל לעיתים מראה עייף ומבוגר. במקביל לשינויים בעור, גם קווי המתאר הצעירים מטשטשים בשל צניחה של הרקמה הרכה של הפנים. נוצר מראה מרובע וכבד של הפנים. במקביל, מופיעים גם עודפי עור כקפלים עמוקים, במיוחד בפנים התחתונות והצוואר.

טיפולים מרפאתים לשיפור איכות העור קיימים בשפע, אך הייתי רוצה להדגיש את הטיפול הניתוחי המסייע לטיפול בצניחת עור הפנים. כאשר ניתן לומר שאחת הבשורות הגדולות של הרפואה הפלסטית, בשנים האחרונות ובכלל – הם ניתוחי הפנים השונים המהווים פריצת דרך בכל הנוגע ליכולת שלנו להיראות צעירים, זוהרים ובריאים יותר.

ניתוחי פנים – מתי הזמן הנכון?

ראשית חשוב להבין שניתוחי פנים הם שם כולל לניתוחים שונים ומגוונים, המבוצעים באזור הפנים והצוואר. חשוב לומר שהזמן הנכון לניתוח מיתה או הרמה של הפנים תלוי בשני גורמים מרכזיים – הצורך והרצון של המטופלת לעבור את הניתוח והמצב הבריאותי של המטופלת וכשירותה לעבור ניתוח.

הצורך בניתוחי הרמת הפנים מתעורר בדרך כלל לאחר גיל 40-50, אך לרוב זו לא פונקציה של גיל אלא של צניחת רקמות. בשלב הראשון מטופלות רבות מעדיפות להתחיל ולטשטש את הנפילה באמצעות הזרקת חומרי מילוי במרפאה. אך ככל שכבדות הצניחה בולטת יותר, מבשילה ההבנה שיש צורך בהרמה ניתוחית של הרקמה ולא בהוספת נתח.

לכן, כאשר הפנים מתבגרות על ידי צניחה של עור באזור קו הלסת והצוואר העליון, זה הזמן לשקול ניתוח.

מה הם ניתוחי הפנים השונים?

ישנם לא מעט ניתוחי פנים שונים, שבאים לפתור בעיות שונות. בין ניתוחי הפנים הפופולאריים ביותר ניתן למצוא כמובן את הניתוח למתיחת פנים וצוואר, ניתוח הרמת גבות צידיות, ניתוח עפעפיים ושילובים בניהם.

ניתוח למתיחת פנים וצוואר

כנראה הניתוח הפופולארי והמבוקש ביותר בכל הנוגע לניתוחי פנים. מטרת הניתוח היא להצעיר ולרענן את עור הפנים, כמו גם הידוק ומתיחת העור באזורים המיועדים. חשוב להדגיש כי הניתוח למתיחת פנים וצוואר אינו משנה את הבעת הפנים, אלא משווה לו מראה צעיר ורענן. הניתוח נעשה תחת הרדמה מלאה ואורך בין שעתיים לשלוש שעות. למרות היותו ניתוח פופולארי שתוצאותיו מוכחות, הניתוח למתיחת פנים וצוואר נחשב לניתוח מורכב, ולכן חשוב כל כך לעבור אותו על ידי מנתחת פלסטית מנוסה. משך ההחלמה מהניתוח נע בין שבועיים לשלושה כאשר כבר לאחר כיממה, ניתן להשתחרר בחזרה הביתה להמשך מנוחה והחלמה.

ניתוח הרמת גבות

צידיות מראה הגבות שלנו אולי נחשב בעבר הרחוק לזניח, אך כיום זהו אחד האזורים החשובים והמושקעים ביותר בפנים שלנו. מראה הגבות שלנו לא נגזר רק מהעיצוב שלהן, אלא גם מהמיקום שלהן והיחס בין הגבה הפנימית לצידית – וזו היא גם בדיוק המטרה של ניתוח הרמת גבות. הניתוח מתבצע תחת הרדמה מלאה ונמשך כ-30 דקות עד שעה. משך ההחלמה מהניתוח הוא כשבוע כאשר כבר לאחר מספר שעות מסיום הניתוח, ניתן להשתחרר הביתה.

ניתוח עפעפיים

עליונים ראשית חשוב להבין שניתוח עפעפיים מתבצע על פי רוב מתוך צורך קוסמטי, אך גם כצורך בריאותי חשוב לא פחות. מטרת הניתוח היא להסיר את עודפי העור שהצטברו באזור העפעפיים העליונים, כתוצאה מאיבוד גמישות העור באזור ארובות העיניים. צניחת עפעפיים נגרמת לרוב גם כתוצאה מגנטיקה, עישון, גיל ועוד. ניתוח עפעפיים עליונים, נעשה תחת הרדמה מלאה ואורכו עד שעה, לרוב בשילוב עם אזורים נוספים בפנים, בהתאם למורכבות הניתוח. זמן ההחלמה מהניתוח עומד על כשבוע, כאשר כבר לאחר התאוששות של מספר שעות לאחר הניתוח, ניתן כבר להשתחרר הביתה עד להחלמה מלאה.

ניתוחי פנים עושים במרכז הבינלאומי לעיצוב הפנים והגוף

כאשר אנחנו רוצים לעבור שינוי ולבצע ניתוח באזור כל כך מרכזי כמו הפנים שלנו, אין ממש מקום לטעויות ולחוסר מקצועיות. לכן חשוב כל כך לבחור באדם הנכון אשר תחתיו תפקידו את הפנים שלכם למשך הניתוח.

ד"ר טלי פרידמן היא כירורגית פלסטית בכירה ומקימת המרכז הבינלאומי לעיצוב הגוף והפנים. לרשותכן יעמוד צוות מקצועי ומיומן שילווה אתכן לאורך כל הדרך וגם בשלבי ההחלמה. ד"ר טלי פרידמן היא הבחירה הנכונה והבטוחה בכל הקשור לניתוחים פלסטיים בכלל ולניתוחי פנים בפרט.

שתפי בסיפור שלך

השאירי לנו הודעה ונחזור אליך

דילוג לתוכן