סימני מתיחה הם תופעה נפוצה שגורמת לפגיעה אסתטית. בעזרת טכנולוגיות מתקדמות ניתן לטשטש ולשפר את מראה הפסים המיותרים ולהחזיר לאותו אזור בגוף את המראה המרשים.

חשוב להדגיש כי סימני מתיחה אינם נעלמים מעצמם, ורק טיפול מתאים שמבוצע בידיים מקצועיות ומנוסות משפר את מראה העור.

מהם סימני מתיחה?

סימני מתיחה הם פסים אורכיים שנוצרים על גבי העור כתוצאה ממתיחה שלו. למעשה מדובר בהשתקפות חיצונית של צלקת פנימית, תוצאה של שבירת סיבי קולגן ואלסטין בשכבות עור עמוקות, וזאת בעקבות כיווץ ומתיחה חוזרים ונשנים (בעיקר עקב השמנה והרזיה לסירוגין, אחרי הריון ולידה, או בגלל גדילה מהירה מאוד שהעור לא מצליח להתאים את עצמו אליה). האזורים שבהם צצים סימני המתיחה הם בעיקר הבטן, החזה, הירכיים, המותניים והזרועות ועוד כדאי לדעת שבדרך כלל הם משנים צבע: תחילה הפסים אדמדמים/ סגלגלים/ ורדרדים, ועם הזמן הם מלבינים.

בחלק מהמקרים אחרי ירידה משמעותית במשקל, או אחרי הריון, מתבצעת הסרת רקמות עור עודפות בניתוח וסימני המתיחה יכולים להעלם במהלך תהליך זה. כשלא ניתן לבצע הליך כירורגי (לרוב מסיבה בריאותית) או כשאין בכך טעם כי מדובר בעור עודף באזור קטן, ניתן להיעזר בטכנולוגיות מתקדמות כדי לטשטש סימנים אלו.

כיצד מתבצע טשטוש סימני מתיחה בעזרת טכנולוגיות מתקדמות?

ישנן מספר דרכים לטפל בסימני מתיחה ביניהן נעזרת הרפואה האסתטית בגלי רדיו ובמכשירי לייזר מדגמים מתקדמים.

גלי רדיו תורמים למיצוק העור וטשטוש סימני מתיחה באמצעות עידוד הגוף לייצר סיבי קולגן ואלסטין חדשים. גם למכשירי הלייזר אימפקט דומה, ובשני המקרים מדובר בטיפול לא פולשני, לא מכאיב וכזה שלא מחייב הפוגה ממושכת מדי מהשגרה שכן ההחלמה מהירה למדי.

חשוב מאוד לעבור את הטיפול במקום שמצויד במכשור הרפואי המשוכלל ביותר, בעל מספר טכנולוגיות, כך שבכל מקרה תיבחר עבורכם האופציה האפקטיבית ביותר בהתאם למאפיינים הספציפיים שלכם באופן כללי ושל סימני המתיחה בפרט.

מתי כדאי לטפל בסימני מתיחה?

טיפול בסימני מתיחה מומלץ לבצע מיד לאחר שהם נוצרים, כלומר כשהם עדיין בגוון אדום או דומה לו.

יש לכך שתי סיבות – ראשית, הטיפול אפקטיבי יותר (אם כי גם טשטוש סימני מתיחה "ותיקים" מתבצעת באחוזי הצלחה גבוהים כשנעזרים בטכנולוגיות מתקדמות )

ושנית, אין שום סיבה לסבול מהסימנים לאורך זמן ורק אז להיפטר מהם וליהנות שוב מעור מתוח וממראה אסתטי.

 

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך:
טיפול בטכנולוגיות מתקדמות
טיפולים למיצוק העור – תמונות לפני ואחרי

קידום ושיווק באינטרנט על ידי siteit קידום ובניית אתרים