טיפולי פנים

השנים שחולפות משאירות לא מעט סימנים בפנים. לעתים הם מוסיפים אופי ועומק וגם יופי, אבל לפחות חלקם יוצרים מראה מבוגר יותר מכפי שהאדם מרגיש, חסר חיוניות ואפילו לא בריא. המענה המתאים לתופעות הלא רצויות האלה הם הטיפולים השונים להצערת הפנים – שמצליחים לחולל פלאים, גם בלי צורך בהליכים כירורגיים וכמעט ללא תופעות לוואי. בעמוד זה תמצאו מידע על האפשרויות השונות להחזיר לפנים את החן ואת החיוניות, ודגשים חשובים כלליים לגבי התהליך.

הזרקת שומן לפנים

ככל שאנחנו עולים בגיל, כך הולכת ומידלדלת שכבת השומן שמתחת לעור הפנים. בפרט עלולים להיווצר שקעים מתחת לעיניים וכן באזור הלחיים, הפנים הופכות לדהויות וחסרות נוכחות ובחלק מהמקרים האדם אף נראה חולה. אחת האפשרויות לטפל כך היא באמצעות הזרקת שומן שנלקח מהמטופלים עצמם. אמנם פעולה זו הופכת את התהליך למורכב יותר (בהשוואה להזרקת חומצה היאלרונית לפנים), אבל מאחר שתאי השומן כוללים גם תאי גזע, התוצאה תהיה לא “רק” מילוי לחיים שקועות ואזורים אחרים אלא גם מיצוק העור ולמעשה הצערת פנים.

מיצוק עור הפנים באמצעות גלי רדיו ו-ואקום

המפתח לעור פנים מוצק וחלק גם בגילאים מבוגרים הוא הגברת כושר הייצור של הקולגן, החלבון שאחראי על יצירת תאי עור חדשים שמטבעם מתאפיינים במראה מרשים. על-מנת לעודד את הגוף לייצר עוד קולגן פותחו טכנולוגיות שונות וביניהן גלי רדיו. מכשיר ייעודי ואפקטיבי במיוחד מגביר את הפעילות המטבולית ואת עוצמת הניקוז הלימפטי, וכך גורם לגוף להפריש החוצה רעלים ושומנים מיותרים. במקביל המכשיר מעורר את הפיברובלסטים, והתוצאה של כל הפעולות היא סיבי קולגן ואלסטין חדשים – ועור אלסטי ומוצק יותר. כדאי לדעת שטיפול זה מתאים לשלל אזורים אחרים בגוף (ישבן, גב, ירכיים, בטן ועוד), כך שניתן לבצע גם הצערת פנים וגם מיצור עור במקומות נוספים.

פילינג להצערת פנים ומראה רענן

שיטה נוספת שמאפשרת הצערת פנים משמעותית ומייצרת מראה רענן יותר היא פילינג – בלייזר או בגלי רדיו, ובכל מקרה במכשיר מתקדם ובטוח לחלוטין. אופציה נוספת היא פילינג כימי שגם הוא מניב תוצאות טובות מאוד.

בין השאר ניתן באמצעות פילינג להעלים פיגמנטציה, להחליק קמטוטים, לטשטש צלקות אקנה ועוד. בנוסף גורמת הפגיעה (הכמובן מדויקת ומבוקרת) בעור להגברת ייצור הקולגן, כפיצוי על הפגיעה, כך שהרקמות החדשות יהיו מוצקות ובעלות מראה חיוני.

דגשים כלליים חשובים

המפתח העיקרי של הצערת פנים אפקטיבית באמת הוא תכנון מוקפד. כאמור ישנן מספר שיטות לבצע שינויים מחמיאים, וחשוב לבחור את השיטה המתאימה ביותר לכל מטופל או מטופלת – על בסיס אבחון מקצועי שמזהה מה הם הגורמים לעייפות החומר ולמראה המבוגר יתר על המידה.

דגש נוסף הוא שימוש בדגמים המתקדמים ביותר בתחום הרפואה האסתטית, אלה שמובילים לתוצאות המיטביות ובמקביל מתאפיינים במקסימום בטיחות. בהתאם חשוב להגיע למרפאת מומחים בכירורגיה פלסטית, כך שאפשר יהיה לדעת בוודאות שהאבחון יבוצע על בסיס ניסיון רב ובקיאות של ממש, שהטיפול הנבחר יהיה באמת זה המתאים ביותר ללא שיקולים זרים ושהוא יבוצע באופן מושלם.

כל הטיפולים הנ”ל להצערת הפנים, וגם אחרים, מאפשרים חזרה מהירה לשגרה כמעט מלאה. הם מתבצעים תחת הרדמה מקומית, אורכים זמן קצר יחסית, ותופעות הלוואי בעקבותיהם מועטות וחולפות תוך זמן קצר. השינוי במראה משמעותי ואם מקפידים על שגרת חיים נכונה ניתן ליהנות ממנו במשך שנים רבות מאוד.

אולי יעניין אתכם גם:

קידום ושיווק באינטרנט על ידי siteit קידום ובניית אתרים