כיצד ניתן לסייע בתהליכי מיצוק וחיטוב העור?

סיבי הקולגן דומים לגומי ואחראים על האלסטיות של העור. בדומה לגומי שנמתח פעמים רבות, גם סיבי הקולגן נמתחים ומתכווצים – ולאורך השנים משתנה טונוס העור והאלסטיות שלו נפגמת.

גורמים רבים משפיעים על רפיון העור ובהם נתונים גנטיים וסביבתיים, עלייה וירידה במשקל, דיאטות קיצוניות, חוסר טיפול מונע, חוסר שתייה מספקת ועוד. בנוסף לשינוי בסיבי הקולגן, עם השנים נוטה רקמת העור ליפול מטה, כחלק מתהליך הגרביטציה וליצור בפנים קווי מתאר לא אחידים, לחיים משניות וקמטים בצידי האף והפה.

הטיפול למיצוק העור מעודד את סיבי הקולגן להתכווץ חזרה ועושה סטימולציה לפיברגלאסים (התאים שמייצרים את הקולגן), ליצור קולגן חדש ומוצק, שיכול להחזיק את הרקמה.

כיצד ניתן לבצע טשטוש קמטים ושיפור מרקם העור?

 

אחד התהליכים שקורים בגוף, כחלק מתהליך ההזדקנות, הוא האטה ו/או הפסקה של ייצור הקולגן על ידי הפיברגלאסים בעור, בקצב משתנה – בהתאם לגנטיקה, לחשיפה לשמש ולטיפולי מניעה.

מבחינה ביולוגית, שכבת רקמת הדרמיס של העור, שאחראית לכך שהעור נראה מוצק ויפה, הופכת עם השנים להיות דקה ונוצרים בה "שברים" (קמטים).

תוך כדי טיפול ברקמת העור על ידי טכנולוגיה מהפכנית עם תוצאות ממידיות  בקליניקה שלנו ניתן לטפל בהצלחה רבה ולטשטש את הקמטים העמוקים ואת הקמטוטים הדקים. הטכנולוגיה גורמת לתהליך ביולוגי שמופעל את תאי הרקמה הרצויה, גורם לחידוש וייצור סיבי הקולגן – ובכך מבריא את הרקמה והופך את העור למוצק וחיוני יותר.

 

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך:
טיפול בכלי דם, ורידים ונגעים וסקולריים
טיפול פילינג

קידום ושיווק באינטרנט על ידי siteit קידום ובניית אתרים