חידוש והצערת העור באזורים שונים בגוף, ובפרט הפנים, משפר משמעותית את המראה החיצוני ואיתו גם את הדימוי העצמי. טכנולוגיות מתקדמות מאפשרות טיפולים אפקטיביים מאוד בכל בעיה הקשורה למראה העור תוך מינימום תופעות לוואי.

בין האפשרויות שמקנות הטכנולוגיות החדשניות: טשטוש והעלמת צלקות מסוגים שונים, מיצוק עור פנים, החלקת קמטים, מתיחת עור רפוי ועוד.

טיפולי הצערת עור פנים – הכל אפשרי

הרפואה האסתטית משתכללת כל העת, כך שכיום קיים מבחר רחב של טיפולים לחידוש עור הפנים ולהצערת פנים. בין האפשרויות העומדות לרשות הגברים והנשים שמעוניים במראה צעיר ומרשים יותר: מיצוק באמצעות מיצוק העור- מדובר בשיטה למיצוק העור, באמצעות מכשור לא פולשני, העובד בטכנולוגיה המגרה את סיבי הקולגן והאלסטין הקיימים, בעומקים שונים, ובכך גורמת להתעוררות הפיברובלסטים לייצור מוגבר של קולגן המעניק לעור את הגמישות והחיוניות; מזותרפיה רפואית עם חומצה היאלורונית – מספר רב של זריקות עדינות שכל אחת מהן כוללת כמות קטנה של החומר שמשפר את מרקם עור הפנים, תורם למיצוקו ומחליק קמטים; הסרת נגעים בפנים עם לייזר; מתיחת פנים ללא ניתוח אלא בעזרת חוטי Miracu המושכים כלפי מעלה רקמות עור שהתרופפו ובנוסף גורמים להגברת קצב הייצור של קולגן ואלסטין, שני חלבונים שיוצרים רקמות עור חדשות, חלקות ומוצקות יותר; הזרקת שומן עצמי לפנים על מנת להחזיר נפחים שאבדו, בעיקר במרכז הפנים, בלחיים ובסנטר (מתבצע במהלך ניתוח); העלמת פיגמנטציה -אותם כתמים שנוצרים עם הגיל ובעיקר עקב חשיפה מרובה מדי לשמש, באמצעות טכנולוגיית IPL, טיפול בצלקות אקנה עם גלי רדיו (שאפקטיביים גם כשהמטרה היא טשטוש צלקות מסוגים אחרים) ועוד.

החשיבות הרבה של אבחון מדויק

כל אותן טכנולוגיות מתקדמות מחוללות פלאים בעור הפנים שלנו, ובאופן כללי מאפשרות חידוש והצערת עור אפקטיביים מאוד, אבל כדי למצות את היכולות של המכשירים המשוכללים יש צורך כמובן גם ברופאים ומטפלים מנוסים ומיומנים.

למעשה, הבסיס לטיפול הצערת פנים או חידוש עור הוא אבחון מדויק של הגורמים שהביאו למצוקות האסתטיות השונות – האם מדובר בצלקות ואם כן מאיזה סוג, סוגי הקמטים השונים שצצו בעור, אילו רקמות התרופפו וצנחו וכו'. רק לאחר אבחון מדויק שמזהה את את הסיבות למראה העייף והמבוגר, ניתן לדעת באילו טכנולוגיות ושיטות להשתמש כדי להחזיר את מצב העור מספר שנים לאחור, כך שהמטופלים ייהנו ממראה צעיר וקורן יותר.

הניסיון והיכולות הגבוהות של צוות המרכז הבינלאומי לעיצוב העור והפנים, באים לידי ביטוי לא רק במהלך האבחון המקצועי להפליא, אלא גם תוך כדי טיפול, שכן תפעול הציוד המשוכלל מחייב מיומנות כמו גם הבנה מעמיקה של ההשפעה ואופני הפעולה השונים של כל מכשיר ומכשיר על עור הפנים ושאר אזורי הגוף הרלוונטיים.

חזרה לעמוד חידוש והצערת העור

קידום ושיווק באינטרנט על ידי siteit קידום ובניית אתרים