כיום קיימות אלטרנטיבות חדשות לטיפול בריקמה צלקתית שמאפשרות שיקום ושיפור של צלקות.

אפשר לטפל בצלקות אקנה, ובאפקטיביות גבוהה מאוד – בזכות טכנולוגיות משוכללות ובהן לייזר, גלי רדיו, IPL וסוגים שונים של פילינג, והודות למכשירים מתקדמים כמו V30 של חברת ויורה, ניתן לשלב בין מספר שיטות טיפול ולבחור עבור כל אדם ולכל צלקת את הטכנולוגיה האופטימלית, עם מינימום אי נוחות, תופעות לוואי או סיבוכים.

טשטוש צלקות אפקטיבי, החלמה מהירה

בזכות הטכנולוגיות המשוכללות ניתן ליהנות משיפור צלקות כמעט ללא פגיעה בשגרה וזמן החלמה מינימלי. יתרון משמעותי נוסף הוא שבניגוד לפילינג כימי עמוק, שלמעשה מייצר כוויה עמוקה ומבוצע תחת הרדמה, טיפול בצלקות אקנה בשיטות המתקדמות שבהן אנו מטפלים במרכז הבינלאומי לעיצוב הגוף והפנים מאפשר טיפול מהיר, בעל זמן החלמה קצר והטיפול עצמו נמשך זמן קצר. 

האם טיפול בצלקת אקנה משפר את מרקם עור הפנים?

טיפול בצלקת אקנה בלייזר, גלי רדיו, IPL ושאר טכנולוגיות חדשניות מטשטש את אותה צלקת מתסכלת ומשאיר את תקופת גיל ההתבגרות מאחורינו.

מאחר ומדובר בטיפול שיקומי של ריקמת העור כולה, עור הפנים זוכה במספר שיפורים נוספים- הופך מוצק יותר, חלק יותר ובאופן כללי זוכה למראה צעיר יותר.

הסיבה לכך היא שהטיפול מבוסס על עידוד הגוף להגביר את קצב ייצור הקולגן והאלסטין, ואלה תורמים למיצוק עור הפנים ולשיפור המרקם שלו.

איך מתבצע טיפול בצלקות אקנה בלייזר או בגלי רדיו?

טשטוש צלקות בלייזר באמצעות לייזר CO2 מבוסס על שיגור קרני הלייזר לא אל השטח כולו, אלא אל מקטעים מדויקים ואל שכבה עמוקה בעור (הדרמיס). התוצאה: האנרגיה של הלייזר מעודדת את הפיברובלסטים (תאים בגוף האדם שמייצרים קולגן ואלסטין) לייצר רקמות עור חדשות, שבאופן טבעי יהיו בריאות מוצקות וחלקות יותר.

לעתים יש צורך במספר מפגשים כדי להסיר צלקות אקנה, כשבין מפגש למפגש ישנה הפוגה של כחודש על-מנת לאפשר לפעולת הפיברובלסטים לבוא לידי ביטוי ולייצר תאים חדשים.

למי מתאים טיפול בצלקת אקנה במכשיר החדשני?

טיפול בצלקות אקנה במרכז הבינלאומי לעיצוב הגוף והפנים של דר' טלי פרידמן, מתאים לכולם:

*לנשים ולגברים – בהקשר זה כדאי לדעת שגברים סובלים יותר מצלקות אלה, בגלל שינויים הורמונליים בגיל הנעורים וגם בגלל שהמודעות לחשיבות הטיפול הנכון, בדרך כלל גבוהה יותר בקרב נערות מאשר נערים.

*לבעלי בעלי עור בהיר או בעלי עור כהה- לכל אחד נעשה שימוש בטנולוגי המתאימה לסוג העור שלו, על מנת לאפשר טיפול בטוח ומהיר.

*צעירים או מבוגרים.

עוד חשוב לקחת בחשבון שצלקות אקנה מחמירות עם השנים בעקבות השינויים הבלתי נמנעים במרקם עור הפנים, כך שכדאי להקדים טיפול בטכנולוגיות מתקדמות בצלקות אקנה או כל סוג אחר של צלקת – וליהנות מעור פנים חלק יותר ובאופן כללי מראה קורן, בריא וצעיר יותר.

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך:
טיפול פילינג
טיפול בפיגמנטציה
טיפול בטכנולוגיות מתקדמות

קידום ושיווק באינטרנט על ידי siteit קידום ובניית אתרים